Артилерія рф буде повністю знищена за тиждень-два: експерт розповів, що скоро зміниться на фронті

Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” розповів незалежний військовий експерт, колишній службовець італійської армії Томас Тейнер, відповідаючи на питання, що зміниться на фронті після поставок американських високоточних сучасних РСЗВ Україні.“Росіянам знадобиться 16 ракет “Смерч” або 12 “ураганів”, щоб накрити касетними боєприпасами велику область, сподіваючись, що вони вразять задану мету. Ракета сімейства GMLRS працює так: один постріл – одна уражена мета», – розповів Тейнер, додавши, що після пострілу в контейнері залишаються ще ракети для ураження цілей.

У випадку з HIMARS це 5 ракет, у випадку з MLRS-одинадцять.“Бойовому розрахунку” смерчу ” після пострілу, щоб його перезарядити і зайняти нову позицію, потрібна година. Установка M270A1, оснащена двома контейнерами з 6 ракетами в кожному, за цю ж годину може бути перезаряджена 6-10 разів. Шість помножити на 12 = 72 ракети, тобто при наявності точних координат – 72 уражені цілі за той час, поки “Смерч” завдасть 1-2 неточних удару некерованими ракетами», – розповів експерт про особливості цієї зброї.

До того ж, як стверджує Томас Тейнер, російські війська з появою в України американських РСЗВ не зможуть стріляти довго. Адже після пострілу російського “смерчу», «урагану» або “граду” M270A1 або HIMARS завдасть у відповідь точний удар всього через 120 секунд.HIMARS

“Поєднання швидкості роботи американських контрбатарейних радарів, комп’ютерної системи управління вогнем, швидкості польоту ракет GMLRS в три маха і їх точності, обумовленої GPS-навігацією, призведе до того, що російська артилерія в Україні буде повністю знищена протягом тижня або двох», – розповів Томас Тейнер.