“Демілітаризований”: у Росії підтвердили ліквідацію в Україні генерал-майора Боташова

Збройні сили України на Луганщині “демілітаризували” генерал-майора ВПС Росії у відставці Канамата Боташова. Льотчика вже поховали на батьківщині, в Карачаєво-Черкесії.Про це повідомила адміністрація Карачаївського міського округу, пишуть російські ЗМІ. Зазначається, що загиблий окупант був героєм Росії та льотчиком-асом. У РФ повідомили, що рашист “героїчно загинув” під час виконання військового обов’язку.

Історію загибелі 63-річного Боташова розповіла “Російська служба ВВС“. Як виявилося, він був за штурвалом Су-25, який українські військові збили в небі над Луганською областю. Чому відставний генерал брав участь у війні в Україні, невідомо. Міноборони РФ інформацію щодо його загибелі не коментувало. Колишні підлеглі Боташова, спілкуючись зі ЗМІ, припустили, що він “просто не зміг залишитися осторонь”.

Повідомляється також, що ліквідований генерал-майор ВПС Росії – найбільш високопоставлений льотчик, про загибель якого стало відомо. До виходу у відставку він був командиром авіаційного полку.