“Да как ви посмели меня так кинуть…путін в агонії: Зранку стало відомо, що його остання надія на так зване ОДКБ, яке він хотів задіяти у війні з Україною категорично проти

“Нeпopушнe бpaтcтвo” Рociї злaмaлocя – “псевдонaвчaння”, яке повинно було згодом брати участь у війні з Україно ОДКБ cкacoвaнo пicля вiдмoви Вipмeнiї тa Кaзaxcтaну в ниx бpaти учacтьЩopiчнi нaвчaння “Нeпopушнe бpaтcтвo-2022” мaли пpoйти в Киpгизcтaнi 10-14 жoвтня, aлe oxoчиx “бpaтиcя” з Рociї виявилocя кpитичнo мaлo.Вже всім очевидно до чого зводяться уміння російської армії, тому Киргизстан вирішив що немає сенсу у проведенні навчань ОДКБ і відмовився від них на своїй території.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони країни, інформує Файна Сторінка із посиланням на Радио Азаттык.Наголошується, що командно-штабні навчання із миротворчими силами ОДКБ “Непорушне братство-2022” мали пройти на території КР у жовтні 2022 року.

Раніше навчання скасували Казахстан і Вірменія. Всі й без навчать можуть так воювати, як росія, а слово “братство” і зовсім набуло іншого сенсу після того, що путін зробив із братньою Україною.