Літав бомбити Україну! У Білорусі звлетів, впав і згорів МіГ-31, – повідомляє “Беларускі Гаюн”

У неділю, 25 грудня, на аеродромі в Мачулищах, сталося займання двигуна одного з МіГ-31К ВКС Росії.Літак виведений із ладу і не зможе літати найближчим часом.За інформацією моніторингової групи, МіГи, які розташовані в Мачулищах, мають реєстраційні номери RF-92215, RF-92445, RF-95194. За місяць вони вже здійснили щонайменше 4 вильоти (16, 17, 21 та 25 грудня).

Повідомляють, що за два тижні у повітря підіймалися лише два МіГи. Один з них, з реєстраційним номером RF-95194, не зміг летіти через пожежу на борту.У літака сталося загоряння двигуна, а отримані пошкодження не дозволяють борту найближчим часом здійснювати польоти.Зазначають, що тимчасове виведення з ладу потенційного джерела смерті для українського народу можна вважати “справжнім різдвяним дивом”.

Яка загроза від МІГ-31КТакі військові літаки вже добре знайомі усім. Це – носії ракет “Кинджал”, і зазвичай їх підіймають у повітря, і тримають там орієнтовно півтори години. Українці ж у цей час змушені ховатися в укриттях, адже винищувачі загрожують ракетними ударами усім регіонам нашої країни.Самі росіяни охрестили ракети “Кинджал” гіперзвуковими. Насправді ж це просто швидкісні ракети – фактично ті самі “Іскандери”, але повітряного базування.ЗСУ йдуть в контрнаступ! Ми одразу повідомимо про звільнені міста в нашому телеграм

МіГ-31К випускають “Кинджали” з верхніх шарів атмосфери, і ракети на великій швидкості опускаються до цілі.Також відомо, що 25 грудня в Білорусі горіли нафтопродукти в резервуарі НПЗ “Нафтан” у Вітебській області.

Деталі: Повідомляється, що про пожежу на території ВАТ “Нафтан” стало відомо о 10:12 25 грудня.Уже за годину пожежу ліквідували, ніхто не постраждав.За даними МНС технологічний процес нібито не порушено.Причини не повідомляють, нібито їх визначить комісія.

Джерело: МНС Білорусі