Радісна звістка! Закрите небо над Україною – сталося невимовне: Рєзніков приголомшив! Тепер все зміниться!

Міністр оборони Олексій Резніков наголосив, що в Україні почалась нова ера ППО. Система IRIS-T із Німеччини вже прибула, невдовзі мають бути й NASAMS зі США.Резніков зазначив, що це тільки початок, оскільки Україна для перемоги потребує більше систем ППО. Він наголосив, що немає сумніву – Росія є терористичною державою. Тому нам потрібен захист.

“Існує моральний обов’язок захищати небо над Україною, щоб врятувати наш народ, – сказав Резніков.Глава Офісу Президента Андрій Єрмак також повідомив, що німецька IRIS-T вже в Україні. Він зазначив, що починаємо більш щільно закривати небо від російських ракет.“Це тільки початок, чекаємо на NASAMS, створимо власний небесний щит”, – додав Єрмак.

Що цьому передувало:Німеччина анонсувала новий пакет допомоги для України, який передбачає 4 системи протиповітряної оборони IRIS-T.10 жовтня Єрмак розповів, що не 1 систему IRIS-T Україна отримає зовсім скоро.США невдовзі мають відправити дві батареї NASAMS.

Зауважимо, IRIS-T – це ракети малої дальності, які оснащені охолоджувальною інфрачервоною головкою самонаведення. Вони призначені для знищення літаків, вертольотів, безпілотників, крилатих і балістичних ракет. Дальність дії сягає 40 кілометрів, висота – 20.