“Бuдло року!!!” На фото суддя із зарплатою понад 1,2 млн. грн. прийшов за гуманітарною допомогою зі скандалом – не додали…

На фото суддя Донецького окружного адміністративного суду – Іван Голошивець. Буквально вчора він прийшов до волонтерського штабу в м. Бровари за гуманітарною допомогою для переселенців, які перебувають в складних життєвих обставинах.При цьому зарплата судді за 2021 рік склала понад 1,2 млн грн, а його дружина також отримувала допомогу для переселенців.

Однак на цьому історія не закінчилась: суддя Голошивець, очевидно, передивившись вміст продуктового набору всією родиною – повернувся до волонтерів і повідомив, що «моя семья и дети такого не едят». Складно уявити, які продукти хотів побачити суддя в складі набору, але крупи, тушковане м’ясо, шпроти, сардина та інші продукти – йому не підійшли Детальніше про цю історію та скандал, який влаштувала родина судді читайте в публікації волонтерки Maryna Piankova посилання на яку знайдете в коментаряхМи ж, вирішили детальніше придивитися до судді Івана Голошивця й ось лише частина фактів, які вдалося виявити:

‍Голошивець – є претендентом на посаду члена Вищої ради правосуддя за квотою президента;Попри те, що Донецький окружний адмін суд був виведений у м.Слов’янськ – місцеві мешканці кажуть, що Голошивець та вся його родина нібито не перший рік проживають в Київській області. А за словами місцевих волонтерів, вони неодноразово приходили отримувати допомогу як ВПО, однак, вже не вперше отримання допомоги закінчується поверненням речей як «недостойних його родини».В наступних публікаціях ми детально розкажемо про майновий статус та доходи судді й самі зможете зробити висновок чи дійсно суддя настільки потребує гуманітарної допомоги.

*******************

Maryna Piankova

Не можу промовчати. Сьогодні ця людина просто привела в шок всіх, навіть поліцію. Так от, цей товаріщ із м. Донецька ( обличчя мала замалювати) прийшов до нашого благодійного фонду як ВПО, що перебуває в складних життєвих обставинах за продуктовим набором. Отримав продуктовий набір 13 кг, 2 пачки памперсів, дитяче харчування (пюрешки, кашки, печиво, молоко) і поїхав собі. І тут, через 2 години повертається з дружиною. Повертає нам ці пакунки зі словами «моя семья и дети такого не едят».

Для розуміння склад набору: 2 кг борошна, цукор 1 кг, манка 1кг, рис 1 кг, гречка 1 кг, спагетті твердих сортів, шпроти, сардина, горошок, кукурудза, томатна паста, олія, дріжжі, паштет, свинина тушонка домашня, дитяче харчування. Обидва обурені складом продуктового набору, з їх слів, вони не на це розраховували.

Правда, не зовсім розумію, як можна розраховувати на щось особливе, коли тобі дають безкоштовно??? Так от, його мадам кричала і погрожувала, і сама ж вирішила викликати поліцію. Підстава для виклику: «здраствуйте, я в гуманитарном штабе получила пайок, мне испортили справку, что-то на ней написали». Поліція звісно приїхала, треба ж побачи, що там можна спортити в довідці, що треба було поліцію викликати . Так от – ми всі були в шоці, в тому числі поліція, від того, коли дізналися, хто ж ховається за статусом ВПО. А прийшов до нас за гуманітаркою «малоімущій» суддя Донецького окружного адміністративного суду, з заплатою більше 150000 грн в місяць і маючи безліч державних пільг. На даний час його кандидатура на розгляді етичної ради як кандидата в члени Вищої ради правосуддя! Ну далі ви зрозуміли, що я зробила – написала скаргу в етичну раду судової влади.Може нам окремий відділ в фонді відкрити – допомога суддям, або петицію президенту написати, щоб зарплату підняв суддям.

джерело