Екстрено! Залп на 90 ракет: вже в Чорному морі – окупанти готують атаку: названа дата

Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають 3 носії крилатих ракет “Калібр”.Станом на 24 грудня у Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають11 російських кораблів, загальний залп – 20 ракет. У порівнянні із вчорашнім днем, кількість ракет збільшилася на 16 одиниць.Про це повідомляє ВМС ЗС.

За їхніми даними, у Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають до 11 ворожих кораблів, з них 3 – носії крилатих ракет “Калібр”, загальний залп – 20 ракет; в Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації, утримуючи на бойовому чергуванні до 2 кораблівв Середземному морі – 9 ворожих кораблів, з них 5 – носії крилатих ракет “Калібр”, загальний залп – 72 ракети;

Нагадаємо, що військовий експерт полковник ЗСУ в запасі Роман Світан розповів, що новий ракетний удар Росії по енергетичній системі України може статись 25-30 грудня. Такий же прогноз озвучив експерт аналітичного центру “Український інститут майбутнього” Анатолій Амелін. Він вважає, що російські терористи вкотре можуть атакувати Україну ракетами 25-29 грудня.

На думку керівника Центру військово-правових досліджень Олександра Мусієнка, Російська Федерація може завдати чергову масовану атаку по Україні найближчими днями. Напоготові вона має ві 70 до 90 ракет.