“Кричіть на весь світ”: сестра морпіха з “Азoвcтaлi” розповіла про одне з останніх повідомлень брата

Інтернет видання uazsu.fun з посиланням на obozrevatel, повідомляє.Сестра морського піхотинця Михайла Діанова Альона розповіла про останнє повідомлення від брата, який уже понад місяць перебуває у полоні у російських окупантів. Герой написав 18 квітня і зв’язок обірвався.“Кричите на весь світ. У нас немає їжі, немає БК, немає ліків”, – повідомив захисник Маріуполя чоловікові Олени Юрієві десятьма днями раніше. Про це пише “Цензор.Ні”.

Жінка розповіла, що до 5 березня Михайло практично щодня пов’язувався із рідними. З 5 по 14 березня була тиша. Потім прийшло повідомлення з незнайомого номера про те, що з чоловіком все добре.Пізніше чоловік зателефонував зятю та розповів, що перебуває у шпиталі на “Азовсталі”. Зв’язок цього разу обірвався до квітня.
8 квітня Михайло зателефонував і повідомив, що має поранення ніг і правої руки. Голос захисника був дуже стомленим, поділилася його сестра.

“9 квітня він писав Юрі: “Кричіть на весь світ. У нас нічого є, немає БК, немає ліків”. 14-го набирав мене. Після цього час від часу писав нам повідомлення. А 18 розбудив чоловіка вночі – це були крайні його повідомлення. 1 травня у Михайла день народження. Ми привітали його, написавши повідомлення, але їх не було доставлено”, – поділилася Альона.

Після цього, розповіла жінка, сім’я дізналася про те, що Михайло живий, з фотографій, що облетіли світові ЗМІ. Тоді рідні вперше побачили поранення чоловіка. Також його зняли пропагандисти під час виходу із заводу. Михайло кульгав, проте йшов самотужки.Жінка також розповіла, що через два тижні після евакуації бійців із “Азовсталі” сім’ї стало відомо, що імені Михайла немає у списках на обмін. Зазначимо, інформація про захисників Маріуполя та їх повернення додому не афішується з міркувань безпеки.