Увага всім! Українців застерігають ні в якому разі не викладати фото комах з квартир: це може бути підрозділ на ротації ФОТО

Офіційне застереження ОК «Південь»!Якщо у вашій квартирі літають комарі — не чіпайте, не знімайте і не викладайте. Можливо, це військовий підрозділ на ротації.Так оперативне командування «Південь» відреагувало на заяви росіян про «бойових» українських комарів.

Мы неправильно выбираем себе собак?Громадян жартома попередили про можливі «ротації» підрозділів бойових комарів у них у квартирах.Міністр оборони України Олексій Резніков потролив постійного представника росії при ООН Василя Небензю, який нещодавно заявив, що Україна може розповсюджувати комарів, заражених небезпечними вірусами і анонсував проведення в Україні «часткової мобілізації»… бойових комарів.

«В Україні оголошено часткову мобілізацію, в рамках якої планується призвати близько 300 тис. комарів.Проєкт має робочу назву «Москіти проти моckовитів»», — потролив міністр представника росії при ООН Василя Небензю у «Twitter».Нагадаємо, раніше “неадекватний” постійний представник росії при ООН Василь Небензя виступив із доповіддю про діяльність біолабораторій США на території України.

За його словами, РФ отримала «пакет документів», в яких йдеться про вивчення розповсюдження «небезпечних інфекцій» через мігруючих птахів, кажанів та комарів.Відео з доповіддю Небензі опублікував радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в «Telegram».