Українці затамували подих: Медведєв признався, про який фінал війни з Україною мріють у Кремлі

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв видав чергову заяву про війну в Україні під прикриттям “спеціальної військової операції”. Він зізнався, що в Кремлі мріють про “досягнення всіх цілей СВО” та військовий переворот у Києві на додачу.

Нову порцію пропагандистських заяв він написав у своєму Telegram-каналі. Приводом він обрав публікацію The Guardian про п’ять можливих сценаріїв завершення війни в Україні.“Прогнози перемоги будують у Києві та в українофільських країнах Заходу. Насправді все це брехня чистої води та демагогія для обробки електорату. Усі все розуміють. Але відпрацьовують ролі”, – написав він.

“Сценаріїв всього півтора. Перший – досягнення всіх цілей СВО і недвозначне визнання її підсумків у Києві. Другий – військовий переворот в Україні, а вже потім визнання підсумків спецоперації. Ось і всі варіанти. Tertium non datur (третього не дано. – Ред.)”, – розмріявся Медведєв.Нагадаємо, у публікації The Guardian описали п’ять прогнозів:

1. Війна триватиме щонайменше рік, але фактично вже зайшла в глухий кут і її інтенсивність знижується.

2. Україна не має коштів для ефективної контратаки, а партизанські рейди – оптимістичний спосіб прискорити крах РФ.

3. Росія все ще хоче пробиватися вперед, але її увага, ймовірно, перейде на збереження своїх “здобутків” та окупацію території України.

4. Зима прискорить нову кризу з біженцями та створить можливість для всіх, хто найкраще підготується.

5. Захід має вирішити, чи хоче він, щоб Україна перемогла чи просто трималася, і йому потрібно зіставити гуманітарну допомогу із величезною потребою.

Фантазії Медведєва не відповідають жодному з варіантів.