3наєтe чому сьоrодні збuто майже всі раkетu які заnустuла рф?! Все тому, що Німeцька IRIS-T відnрацювала зі 100% результатoм під час мaсoвaнoro yдaрy

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат. Він зауважив, що перший зенітно-ракетний комплекс IRIS-T, який цього місяця передала Німеччина, працює на повну потужність.Ми бачимо, що противник немає успіху в наземній операції. Тому небо зараз він використовує для своїх терористичних атак. Ми просимо і продовжуємо надалі закликати світ надати Україні зброю,– зазначив Юрій Ігнат.

Та пояснив, що Україні потрібні засоби протиповітряної оборони.IRIS-T дає 100% результат“Ті засоби, які ми вже озвучили, IRIS-T треба більше. Працює і сьогодні працювала ця система, і працювала зі 100% результатом”, – наголосив речник.Потрібно щоб у Німеччині наростили виробництво. NASAMS вже от-от має бути в Україні, але треба більше. Україна дуже велика, треба захищатися,– пояснив Юрій Ігнат.Зверніть увагу! IRIS-T є більш сучасною розробкою, ніж NASAMS, тому між ними є певні відмінності. Наприклад, в NASAMS у системі 8 радарів, а в IRIS-T лише один, адже він значно потужніший.

Ракети для IRIS-T є дешевшими. Водночас площа, яку здатен закрити цей комплекс в теорії менший за ту, яку може покрити NASAMS.Скільки отримає IRIS-T Україна і як працює системаПісля передачі першого комплексу та її ефективного застосування на полі бою, Німеччина повідомила, що якнайшвидшепередасть Україні ще три зенітно-ракетні комплекси IRIS-T, кожен з яких може захистити велике місто.

Ця потреба особливо стала гострою з початку масованих ракетних атак по українській критичній інфраструктурі.Підготовку до передачі Україні від Німеччини ще трьох комплексів ППО IRIS-T підтвердив і український прем’єрміністр Денис Шмигаль.Що таке IRIS-TЦе найсучасніший наземний зенітно-ракетний комплекс з модифікованими керованими ракетами малої дальності IRIS-T з інфрачервоною головкою самонаведення, оснащений потужнішим двигуном. Дальність стрільби із вертикальної пускової установки – до 40 кілометрів, поразка – 20 кілометрів. Система призначена для знищення крилатих та балістичних ракет, гелікоптерів та БПЛА.