Пyтiн в nанiцi! Щойно! Польща прголосувала історичне рішення. Українці аплодують стоячи

Сенат Польщі (верхня палата парламенту) в середу, 26 жовтня, ухвалив резолюцію про визнання влади Росії терористичним режимом.Про це повідомляє пресслужба Сенату в Twitter.Як пише Польське радіо, у резолюції наголошується, що мета Росії – “стерти з карти суверенну країну і знищити українську націю”, а Україна сьогодні є “найважливішим місцем, яке захищає демократію та свободу”.

У резолюції польський Сенат “рішуче засуджує російську агресію та закликає всі країни, які підтримують мир, демократію та права людини, визнати владу Російської Федерації терористичним режимом”.У резолюції сенатори нагадали, що 24 лютого російські збройні сили розв’язали жорстоку війну з Україною, “бажаючи стерти цю суверенну країну з мапи та знищити її націю”. У резолюції також вказано, що російські загарбники тероризують жителів українських міст, бомбардуючи цивільні об’єкти.

Бандити в російській формі катують і вбивають військовополонених і мирних жителів на окупованих територіях. Вони викрадають українських дітей, щоб виростити їх режимними яничарами. Депортують, розселяють і відправляють громадян України на далеку периферію Росії”, – йдеться в резолюції.У повідомленні також зазначається, що президент РФ Володимир Путін і його апарат насильства повернулися до жорстоких практик сталінського та нацистського режимів.“Саме тому Росія повинна бути переможена і позбавлена ​​можливості загрожувати своїм сусідам”, – закликали сенатори в резолюції.Вони також закликали міжнародну спільноту надати повну підтримку Міжнародному кримінальному суду, який розслідує воєнні злочини РФ проти України.