“Пішов на війну, аби захищати майбутнє своїх учнів”: у бою за Україну загинув учитель початкових класів зі Львова. Фото

боротьбі за Україну з російськими окупантами загинув учитель початкових класів зі Львову Олександр Коберник. До війни він працював у ліцеї “Просвіта”.Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник управління освіти у Львівській міській раді Андрій Закалюк. Герой загинув на фронті у четвер, 20 жовтня.Коберник служив на посаді старшого бойового медика. Одразу після повномасштабного вторгнення Росії на територію України він вирушив на війну.

”Пішов на війну, аби захищати майбутнє своїх учнів”: у бою за Україну загинув учитель початкових класів зі Львова. ФотоЗа словами Закалюка, Коберник був зачинателем і першим директором приватного ліцею “Живе Слово” у Львові. Його дружина Олена також є педагогом.”Пішов на війну, аби захищати майбутнє своїх учнів”: у бою за Україну загинув учитель початкових класів зі Львова. Фото

Посадовець зазначив, що загиблий українець був “людиною неймовірної щирості, яка вміла передати це своїм учням”.“Глибоко сумуємо разом з його дружиною, теж учителем, Оленою Коберник та ліцеєм “Просвіта”. Вічна пам’ять нашому Герою!” – написав Закалюк.