Прилетіла відплата: 3СУ “вгaтuлu” по іранським інструкторам, які допомагають окуnантам: «Двічі був приліт – відправилися на концерт Кобзона»

Українські захисники завдали ударів по іранським інструкторам, які допомагають росіянам із дронами-камікадзе.Про це повідомив радник Офісу президента Олексій Арестович у розмові з Марком Фейгіним.За його словами, ЗСУ відомо, що інструктори перебувають на території окупованого Криму.

«Ми знаємо, що вони є, ми по них завдавали ударів двічі. Тож там хлопці з КВІР (Корпуса вартових ісламської революції – ред.) героїчно віддали своє життя за яхту Пригожина», – розповів Арестович.За його словами, якщо артилерія потрапляє у місце, де вони ночують, то зазвичай це закінчується летально для інструкторів.Додамо, що у США є докази того, що іранські інструктори присутні у Криму. Вони допомагають російським військовим у запуску дронів-камікадзе на українські міста. Про це заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Кірбі.

За його словами, Іран наразі веде безпосередні бойові дії на місцях, а також шляхом надання зброї, яка завдає шкоди цивільному населенню та цивільній інфраструктурі в Україні.

дрони-камікадзе, іранські дрони, війна, вибухи«Російські військові, які базуються у Криму за допомогою іранського персоналу, пілотували іранські безпілотники для нападів на УкраїнуСША вивчають можливістьзастосування нових санкцій щодо Росії та Ірану через їхнє військово-технічне співробітництво», — заявив Кірбі.