Просіть тепер в свого пyтіна допомоги: На Луганщині кадuрівці почали виселяти людей зі своїх помешкань

Ворог продовжує вдаватися до звичної для росіян практики етнічних чисток. На окупованій частині Луганщини загарбники виселяють українців з їхніх помешкань, аби заселити туди російських офіцерів.Джерело:Генеральний штаб ЗСУПро це заявили у Генеральному штабі ЗСУ. Сталося це у населеному пункті Рубіжне Луганської області.

Там кадирівці, які прибули для “підсилення” військ окупантів, почали виселяти цивільних громадян з приватних помешкань.Порушення норм Міжнародного гуманітарного права, законів та звичаїв ведення війни на тимчасово захоплених територіях стали нормою для російських окупаційних військ,– констатували у Генштабі.

Зауважимо, що фахівці Інституту вивчення війни також підтвердили, що Росія вдається до етнічних чисток. Це стосується, зокрема і українських дітей, яких примусово вивозять до Росії.

Так, 14 жовтня віце-прем’єр Росії Марат Хуснуллін заявив, що “кілька тисяч” дітей з Херсонської області вже перебувають в інших регіонах Росії. Там вони нібито відпочивають у будинках відпочинку та дитячих таборах. Зауважимо, що вивезення неповнолітніх херсонців у Росію є викраденням. Загарбники не дозволять потім повернутися цим дітям додому.