Грузини, низький уклін вам і подяка: Гляньте, що в Грузії зробили з росіянами переселенцями. Відео

На вулицях Тбілісі з’явилися промовисті дорожні знаки, призначені для росіян, котрі приїхали в країну після оголошення часткової мобілізації в РФ. Гостей держави попросили піти в напрямку російського корабля.Відповідні вказівники з’явилися біля доріг, на банерах та картах. Фотографії в мережі поширили очевидці (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Біля інших дорожніх знаків, підземних переходів тощо невідомі розмістили лаконічне звернення до росіян “До Росії нах*й” без цензури. Щоб “гості” міста не переплутали напрямок, його показали стрілочкою.

Очевидно, містяни, котрі не раді приїзду росіян, роздрукували великі наліпки, які розмістили в місцях скупчення людей.Цікаво, що жодних інших банерів чи вказівок російською мовою в місті не видно. Усі знаки та афіші перекладені грузинською та англійською мовами.Також варто додати, що грузини не вперше проганяють громадян країни-терориста зі своїх земель. Так, у Тбілісі днями пройшла акція протесту, на якій містяни кричали: “Росіяни, їдьте з цієї країни, вам не раді в Грузії. Ваш уряд – це не наша проблема”.

Зазначимо, нещодавно у Грузії влаштували ще один “теплий прийом” росіянам, які масово ухиляються від мобілізації. На кордоні їм ставлять риторичне запитання: чому вони втікають, якщо раніше багато місяців підтримували війну в Україні.