“Атвєточка” не забарилася! Просто зараз, палає та горить. Частина Бєлгородської області залишилась без електрики ВІДЕО

Частина Бєлгородської області залишилась без електрики.У Бєлгородській області Росії у вівторок, 11 жовтня, спалахнула пожежа на місцевій електричній підстанції. У небо піднімається чорний дим.Про це повідомляють жителі Бєлгородської області в телеграм-каналах.

Пожежа спалахнула у місті Шебекіно Белгородської області на території місцевої електричної підстанції. На місці інциденту видно чорний густий дим.Жителі Бєлгородської області повідомляють, що в них немає електропостачання та води. Причина потужного займання наразі невідома.Голова Бєлгородської області В’ячеслав Гладков традиційно в усьому звинуватив Україну та заявив, що без електрики залишилось 2 тисячі абонентів.

Ракетні обстріли енергетичної інфраструктури України.Російські окупанти у понеділок та вівторок, 10-11 жовтня, масовано обстріляли енергетичну інфраструктуру України. Через це по всій країні спостерігались перебої з електропостачанням. У деяких регіонах була відсутня вода та мобільний зв’язок.Складною ситуація виявилась у Львові. Там 10 жовтня 90% міста було без електрики, через повторні ракетні удари – 30% міста перебуває знову без світла.