Гарантуємо, що ви такого ще не бачили! Путін через невдачі в Україні зустрівся з Увага! Шаманами! А Патрушев не стримався на нараді – ЗМІ

Російський диктатор Володимир Путін вирiшив покращити становище своєї армії на фронті за допомогою шаманів .Однак магiчні обряди краïнi – агресору не допомогли , оскільки навіть під час консультацій із шаманами Путіну продовжували надходити доповіді про проблеми на фронтi та поразку окупантів .У свою чергу секретар Ради Безпеки РФ Микола Патрушев назвав те , що відбувається ганьбою . Путін їздив по допомогу до шаманiв минулими вихідними .

Не бажаючи визнавати неминучу поразку та слабкість російських окупантів , диктатор сподівався знайти якісь рiшення завдяки ” вищим силам ” . ” Дурність Путіна не перестає дивувати , пробиваючи з кожним разом нове дно .Не дивлячись на відпочинок і ” консультації ” з шарлатанами , або шаманами , якщо завгодно , президенту регулярно надходили доповіді про проблеми на фронті та втрату частини , що ще не встигли повною мірою приєднатися до Росії , ” нових територій ” , – йдеться у повідомленні .

Напередодні поїздки до шаманiв Путін провів нараду у режимі відеоконференції з керівництвом вiйськового та силового блоків . Однак вони лише констатували втрати військ , озброєнь і територій .При цьому командування російських окупантів жодного оптимізму та ентузіазму не демонстрували . Генштаб РФ намагався довести Путіну , що мобiлiзацiя нiчого корисного не дасть Росії , бо основною проблемою військове керівництво вважає недостатню кількість озброєнь . До того ж більшість представників міноборони і генштабу РФ визнали , що вiйна програна і її продовження безглуздо . ” Цю позицiю вже кілька разів , через доповіді та особисте спілкування , було донесено до президента , але він категорично не хоче визнавати очевидні речі і намагається вкотре перехитрити долю , цього разу ціною сотень тисяч життiв по обидва боки фронту ” .

У той же час секретар Радфеду РФ Патрушев дав красномовну характеристику того , що відбувається в Росії . Під час наради вiн вимовив фразу : ” Ганьба ! Яка ганьба ! ” .Вiн адресував це звернення не комусь особисто , лише констатував загальне становище у РФ .