Останній “отпуск” в житті: Путін відразу після оголошення мобілізації влаштував собі мегакруту відпустку.фото

Після оголошення у росії мобілізації володимир путін поїхав відпочивати. Усі свої звернення диктатор записав раніше.

Джерело:“Медуза”Про це свідчать розповіді трьох джерел, знайомих із графіком диктатора, пише російська журналістка Фаріда Рустамова

Звернення про мобілізацію було записано заздалегідь, а показали його росіянам вранці 21 вересня. Цього ж дня президент вирушив до Великого Новгорода і після цього у путіна почалась “перерва у публічній діяльності”. Журналістка зазнаає, що вона триватиме щонайменше тиждень.
Для цього диктатор заздалегідь відзняв двосторонні зустрічі, які пресслужба опублікує у потрібний час. Наприклад, зустріч із Віталієм Мутком показали 22 вересня.Пишуть, що такі “консерви” кремль планує використовувати до майбутнього четверга. Тоді у путіна у графіку стоїть візит до промислового регіону.Один із її співрозмовників стверджує, що з 21 вересня путін відпочиває “душею та тілом” у своїй резиденції на валдаї у Новгородській області.

До речі, 23 вересня він не прийшов на концерт у центрі Москви на підтримку так званих “референдумів” на окупованих територіях України. Пєсков виправдовувався, мовляв, у путіна була робота в кремлі.