Це боmбезна новина: наші nолонені тиждень водили роcіян лісами біля кордону допоки ті втомилися й здалися

На Сумщині російські окупанти захопили в полон двох бійців ЗСУ та попросили повезти їх до кордону. Врешті наші так їх водили, що росіяни самі здалися в полон ЗСУ.Цю історію розповіла журналістка 24 каналу Євгенія Мазур. За її словами, вона трапилась у лютому на території Кролевеччини, що на Сумщині.Окупанти здались в полон ЗСУ після “прогулянки” лісамиЄвгенія Мазур розповіла, що вісім росіян взяли в полон двох місцевих воїнів ЗСУ. Після цього:

окупанти сказали вести їх до кордону;наші хлопці відповіли, що лісами там близенько;і повели. Колами водили тиждень.А воно, знаєте, у лютневих лісах Сумщини капець, як некомфортно гулять. Коротше, загуляли росіян до того, що ті “замахались” і самі здались нашим в полон,– пояснила журналістка.Зіронізувала, мовляв, сумнівайся потім, що від тих активних прогулянок на свіжому повітрі користі нема.Окупант розповів, як його командування тікало на ХарківщиніСлужба безпеки України розповіла, що 20-річний гранатометник, який з березня дислокувався у Чугуївськомурайоні, здався у полон, щоб вижити.

Він пояснив, що наступ ЗСУ деморалізував російських загарбників і вони перестали вірити у свою перемогу.За весь період перебування на території України я зрозумів, що російська армія втратила віру в перемогу, і командування намагається боягузливо втекти з поля бою,– сказав полонений окупант.Він додав, що 7 вересня, коли розпочався наступ ЗСУ, командири окупантів почали тікати. Втекти хотів також командир дивізії полковник скворцов. Та росіянин уточнив:російські військові, які залишилися, буцімто, не розгубилися, зібрали колону та висунулися у напрямку населеного пункту Шевченкове;але їх перехопили й колону спалили.