Росії кінець! Потужно! Маски скинуто. Кислиця поставив перед вибором ООН

У Нью-Йорку розпочала роботу 77 сесія Генеральної Асамблеї Організацій Об’єднаних Націй. В Україні кажуть, що вона має покласти край безкарності РФ.Про це у твіттері заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.За його словами, війна має закінчитися під час цієї сесії, а Росія має бути притягнута до відповідальності.

“Зробімо 77 сесію Генеральної Асамблеї ООН сесією кінця безкарності, а також відновлення поваги до Статуту ООН. Вибір за вами, члени ООН!” – зауважив Кислиця.Нову сесію відкрив голова Генасамблеї Чаба Кереші. Він наголосив на необхідності зупинити війну в Україні й поважати принципи Статуту ООН.Укрінформ пише: Кереші зазначив, що війна РФ проти України є “поворотним моментом”, і якщо світ не буде пильним, вона може стати частиною “інструментарію міжнародного життя”.

“Ця війна має бути зупинена. Вона вбиває людей, вона вбиває розвиток, вона вбиває природу і вбиває мрії мільйонів”, – додав очільник Генасамблеї.Ця сесія проходитиме під гаслом – “Переломний момент: трансформаційні рішення для взаємопов’язаних викликів”. А розв’язана Росією війна проти України буде одним з найголовніших питань засідань Генасамблеї ООН.

Тиждень високого рівня, у якому беруть участь очільники країн, проходитиме з 20 до 26 вересня. У ці дні заплановано виступи безпосередньо з трибуни ООН або у віртуальному режимі президентів, прем’єр-міністрів, голів зовнішньополітичних відомств усіх 193 держав-членів Організації. Виступ від України очікується 21 вересня після 22:00 за київським часом. Також відбуватимуться двосторонні зустрічі на найвищому рівні.