Привіт від Бориса Джонсонюка! ЗСУ отримають ракетну систему M270 – здатні вражати позиції ворога на відстані до 80 кілометрів

Уряд Великої Британії надасть Україні систему залпового вогню M270. Американські ракетні установки здатні вражати позиції ворога на відстані до 80 кілометрів. Про це заявив британський міністр оборони Бен Воллес для видання CNN у середу, 1 червня,передає корупція.інфо

Британський уряд також заявив, що українських військових навчать тому, як використовувати пускові установки, у Великій Британії, щоб ефективність можна було максимально збільшити. Воллес сказав, що Британія підтримує Україну і взяла на себе провідну роль у постачанні життєво важливої зброї, яка потрібна для захисту країни. Варто зазначити, що надана допомога для України була «тісно скоординована» із рішенням США.

У міру того, як змінюється тактика Росії, має змінюватись і наша підтримка України. Ці високоефективні реактивні системи залпового вогню дозволять нашим українським друзям краще захистити себе від жорстокого застосування Росією далекобійної артилерії, яку путінські сили без розбору застосовували для знищення міст, – заявив він.

Довітка. M270 MLRS — американська реактивна система залпового вогню на гусеничній базі БМП «Бредлі» виробництва компанії Vought. РСЗВ M270 призначена для виконання в будь-який час доби та за різних погодних умов бойових завдань з ураження і знищення з закритих вогневих позицій на відстанях понад 30 км районів зосередження військ та бойової техніки, позицій ствольної та реактивної артилерії противника, районів розгортання його сил і засобів протиповітряної оборони, вантажних автомобілів, легкоброньованих бронетранспортерів, а також командних пунктів, вузлів зв’язку та інших площинних цілей.