“Ви вже знаєте, що сталося в Херсоні?! Бачу кінець вiйни”: Кислиця заявив, що вiйcькoвa пoрaзкa росії в Україні неминуча, особливо після подій в Херсоні та Криму

Глава країни-агресора Росії Володимир Путін веде війну проти України, щоб відновити Радянський Союз. Проте у підсумку на саму РФ чекає неминуча воєнна поразкаТаке переконання висловив постійний представник України в Організації Об’єднаних Націй (ООН) Сергій Кислиця. Думкою він поділився в інтерв’ю виданню Guardian Trinidad&Tobago.

За словами дипломата, Російська Федерація намагається колонізувати нашу державу, проте українці впораються з агресією сусідньої країни.“Незалежність України важлива, бо це святкування нашої свободи. Але те, що ми маємо сьогодні, – це напад неоколоніалізму та бажання Путіна відновити радянську імперію”, – пояснив Кислиця.

Він наголосив, що повномасштабне російське вторгнення стало результатом незаконної анексії Криму у 2014 році. Сьогодні ж 85% українців виступають проти територіальних поступок РФ, попри всі руйнування й смерті, яких країна зазнала від 24 лютого.

”Бачу кінець війни”: Кислиця заявив, що військова поразка Росії в Україні неминуча
Водночас дипломат переконаний: навіть якщо завтра війна Росії проти України закінчиться, то будуть потрібні покоління, щоб люди повірили, що РФ більше не становить загрози.

“Але я бачу кінець війни. Воєнна поразка Росії в Україні неминуча”, – підсумував Кислиця.