Все перевернулося з ніг на голову: Путін може відмовитися від Криму та повінстю перевернути думку суспільства – політолог

Диктатор путін може відмовитися від Криму для збереження своєї “репутації” та влади в росії.

Російський фюрер путін може відмовитися від Криму, щоб зберегти свою владу. Він зможе переконати в цьому суспільство.

Таку думку в ефірі телеканалу “Еспресо” висловив політолог Максим Розумний.

За його словами, Крим для путіна – дуже важливий. На окупації півострова він побудував свою легітимність після президентських виборів 2018 року.

І жертвувати ним він не хоче. Проте російська пропаганда “вирішить” проблему патріотичних настроїв суспільства щодо півострова.

“Якщо буде потрібно для збереження влади, то російське телебачення розповість, що “не дуже й хотілось” мати Крим, є вищі інтереси.

Коли мене питають, чи не буде путін заручником патріотичних настроїв імперського реваншизму російського суспільства, я відповідаю, що ці речі чітко і безумовно керуються. Диригент перебуває в Кремлі”, – зазначив Максим Розумний

Він також додав, що змінити думку суспільства для пропаганди не важко.

“Тим паче, що є зараз одна мовчазна більшість – вона критично і скептично ставиться до нападу на Україну і навіть до історії з Кримом. У іншому випадку, буде інша мовчазна більшість на патріотичних позиціях, але буде терпіти і вважати, що треба як вождь сказав.

Не кажучи вже про перспективу зміни режиму, коли хтось інший на противагу путіну буде зобов’язаний все повернути на 180 градусів”, – наголосив політолог.