“Пuшymь в oфic Зeлeнcькoго, і вже xoчymь здaвamucя”, – eкc-дenymam дepждyмu відкрив таємницю, що насправді відбувається за кулісами кpeмля

Ілля Пономарьов заявив, що серед кремлівської еліти панують вельми панічні настрої, а деякі з наближених до Путіна людей таємно пишуть Україні та Заходу з метою здатися та домовитися.

Екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов, єдиний російський депутат, який голосував проти анексії Криму, дав інтерв’ю Дмитру Гордону, в якому зробив сенсаційну заяву щодо російської влади. За його словами, сьогоднішні настрої серед кремлівської еліти можна описати двома словами: “Повний пі**ець”. І багато хто з них дуже хоче вирішити питання із Заходом та Україною.“Наразі немає більш опозиційно налаштованого шару російського населення, ніж уряд РФ”, – з усмішкою зазначив Пономарьов.

Потім він розповів, що йому (та іншим опозиціонерам) постійно пишуть кремлівські політики. Крім того, вони пишуть і до Офісу президента України, і до Заходу. Але до українського уряду звертаються менше, бо не зовсім розуміють, із ким саме треба вирішувати питання.“Тобто російські політики посилають на Захід сигнали про те, що вони готові здаватись та домовлятися?” – уточнив Гордон.

“Так, – підтвердив екс-депутат Держдуми РФ. – Причому я знаю одну людину з найближчого оточення Путіна, від якої теж є такий запит”. Після цього він заявив, що ніхто навіть уявити собі не може, кого саме він має на увазі, оскільки йдеться про один із стовпів путінського режиму.

Звісно, ​​Пономарьов не назвав його імені, щоб не зруйнувати всю цю історію. У свою чергу Дмитро Гордон ризикнув припустити, що це Микола Патрушев – людина, ім’я якої на слуху у всіх українців і яку іноді називають навіть більш небезпечною, ніж Путін. Але російський опозиціонер сказав, що це не він, і дав одну підказку: рятуватися будуть ті, хто має величезний стан, оскільки ті люди, які не мають великих грошей, просто не розуміють, яким чином можуть з кимось домовитися.

“Патрушев, безумовно, сильно інтегрована людина, і з грошима у неї все гаразд, але її гроші абсолютно чорні, і це не такий масштаб стану. Все одно це людина суто силового профілю, і якраз вона, я думаю, залишиться з Путіним до кінця. Він потоне разом із ним”, – висловив свою думку політик.

Також в ході інтерв’ю Пономарьов зазначив, що серед російської політичної еліти настрої набагато панічніші, ніж серед широких народних мас. Більшість населення РФ навіть хоче думати у тому, що це закінчиться, оскільки думати звідси страшно. Вони бояться займати якусь чітку позицію.