Презuдент Білорусі Лукашенко мяко кажучu “в шօці”. В ночі його еkстренo підняли через чuслені вuбухu на аерօgрօмі, поблuзу Гомеля де знаходилися літаku рф, – журналіст

У Білорусі в ніч на 11 серпня було чути звуки вибухів і видно спалахи на аеродромі “Зябровка”. Військовий об’єкт розташований у Гомельській області, що межує з Україною.Про це повідомив журналіст, радник лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської Франак Вячорка на своїй сторінці у Twitter. За його словами, прогриміло щонайменше 8 вибухів.
“За словами очевидців, вибухи сталися біля аеродрому “Зябровка”. Там часто дислокується російська військова авіація“, – написав він.

Скриншот повідомлення Франака Вячорки у Twitter
Моніторингова группа “Беларускі Гаюн” повідомила, що інформацію про спалахи підтвердили одразу кілька джерел. За різними даними, починаючи з 00:30 було не менше 8 спалахів.

Водночас там зазначили, що раніше Міністерство оборони Білорусі повідомило про проведення навчань військ ППО та ВПС із бойовою стріляниною, однак чи пов’язані вони зі спалахами в районі Зябрівки – невідомо.Видання “Флагшток” також написало, що було чути вибухи та видно спалахи.

“З 00:25 по 00:32 було чутно вибухи, відчувалася ударна хвиля, кілька разів через суцільну хмарність було видно світлові проблиски. Напрямок – зябрівський аеродром“, – йдеться у повідомленні.