Це треба бачити! Журналіст в лоб запитав лаврова: “Що із вкраденого в Україні окрім зерна росії вдалося продати?” Ось що відповів неадекват ВІДЕО

“Що зі вкраденого в Україні окрім зерна росії вдалося продати?” – Запитавши журналіст Лаврова! (щоб подивитися відео проскрольте до кінця)Міністр закордонних справ країни-окупанта рф Сергій Лавров хамськи відповів журналісту Суспільного, який запитав його, “що з вкраденого в Україні, окрім зерна, росії вже вдалося продати?”, але по суті питання нічого не сказав. Замість прямої відповіді він укотре озвучив пропаганду Кремля про “неонацистів в Україні”.

Запитання й відповідь прозвучали на пресконференції у Стамбулі, яку представник путінського режиму проводив разом із головою МЗС Туреччини Мевлютом Чавушоглу.Лавров з усмішкою спробував перевести провину на того, хто поставив запитання: “У вас весь час голова болить про те, де б що поцупити, так? І думаєте, що всі так роблять?”

Замість прямої відповіді російський міністр почав розповідати про те, що рф “займається реалізацією мети – порятунок сходу України від тиску неонацистського режиму”.На початку червня російські окупанти відправили з порту захопленого Маріуполя перші партії вкраденого на меткомбінатах зруйнованого міста прокату.