Щойно з передової! ЗСУ ліквідували чергового російського полковника: самі лізуть на курок! Окупанти налякані – відмовляються воювати

Українські військові ліквідували російського полковника Руслана Ширина. Про це йдеться на сторінці управління стратегічних комунікацій ЗСУ у Facebook.«Начальник штабу 336-ї бригади морської піхоти Балтійського флоту армії РФ полковник Руслан Ширин офіційно денацифікований та демілітаризований. Вірте в Збройні сили України! Слава Україні!» — повідомило у Телеграм Управління стратегічних комунікацій Апарату головнокомандувача Збройних сил України.Де саме і коли його ліквідували наші захисники, ЗСУ наразі не уточняють.Зазначимо, що раніше військовий експерт Олег Жданов пояснював, що означає для Росії ліквідація її генералів в Україні, за джерелами «Новин Донбасу».

“Для того, щоб мати реальну картину Генеральний штаб Росії змушує органи управління дивізією висуватися якомога ближче до військ, щоб була реальна картина. Також вони змушені бути силою наказу і примушувати особовий склад до участі в бойових діях, а тому вони змушені перебувати якомога ближче до місця ведення бойових дій. Відповідно, вони потрапляють під вогневе ураження ЗСУ”, – пояснює він.Ліквідація навіть п’ятьох російських генералів уже є «колосальною втратою» для країни-агресора. За його словами, армія РФ побудована за жорстким принципом єдиноначальності – роль командира в системі управління визначальна.

“Його смерть – це трагедія для особового складу. Навіть якщо буде призначений заступник, то він може не користуватися таким авторитетом, у нього немає таких ділових якостей, як були у його попередника. І, відповідно, людина починає приймати рішення зовсім в іншому стилі, що дуже погано позначається на керованості військами й на виконанні ними бойових завдань”, – резюмував він.Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ 8 червня, від початку повномасштабної війни російська армія втратила в Україні приблизно 31 тис. 500 солдатів. Найбільших втрат 7 червня ворог зазнав на Слов’янському напрямку.Нагадаємо, що на курок українських захисників бояться потрапити російські «мобілізовані».

В Росії не можуть переконати людей продовжувати службу і брати участь в “спецоперації” в Україні.Через це виникла проблема з поповненням підрозділів, а військовослужбовців не можуть заманити навіть великими зарплатами.Про це йдеться в розмові двох окупантів, яку перехопило ГУР Міноборони.З розмови стає зрозуміло, що серед військовослужбовців РФ дуже багато тих, хто відмовляється їхати в Україну, а тих, хто тут зараз перебуває, намагаються втримати істотним підвищенням зарплат.