Буде важко, але вистоїмо!! ЗСУ досягли успіхів у контрнаступі на Херсонщині, відновивши плацдарм на березі Інгульця – розвідка Британії

Українські сили оборони досягли успіху на Херсонщині, перейшовши в контрнаступ на південному заході області та відновивши плацдарм на східному березі річки Інгулець. Також ЗСУ продовжують тримати оборону у Сєвєродонецьку на Луганщині, доки російські війська наступають із трьох напрямків.Водночас за останні 24 години жодна зі сторін не досягла суттєвого успіху на цій території. Про це йдеться в аналітиці британської розвідки про ситуацію в Україні на 8 червня у Twitter.

Там також зазначили, що фронт окупованої зони сягає більш ніж на 500 км. У зв’язку з цим і Росія, й Україна стикаються з однаковими проблемами – підтримка оборонної лінії та вивільнення боєздатних бойових підрозділів для наступальних операцій.

Нагадаємо: раніше в Міноборони України заявили, що наші ЗСУ чинять потужний опір російським окупантам у Сєвєродонецьку в Луганській області. До захисту міста залучено дуже професійні українські підрозділи. Якби не це, місто вже перейшло б під контроль військ країни-агресора.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні російські окупаційні війська під тиском ЗСУ покинули село Благодатне Херсонської області. Але це не панічна втеча, а продумані маневри, уточнив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.