Все у воrні! Чути крuкu про дoпoмoгу! Прилетіло в готель з oкупaнтaмu. Місцеві повідомляють про cтрiлянuнy ВІДЕО

У ніч проти суботи, 30 липня, у тимчасово окупованому Енергодарі Запорізької області пролунали потужні вибухи. Після цього у місті почалася пожежа.Про це повідомили місцеві Telegram-канали (щоб подивитися фото та відео, доскрольте сторінку до кінця).Попередньо, в Енергодарі спалахнув готель ЗАЕС за адресою проспект Будівельників, 17а.

Відомо, що у цьому готелі жили російські військові, більшість із них займали нижні поверхи будівлі.В Енергодарі пролунали вибухи.В Енергодарі пролунали вибухи.Вдень 25 липня біля нього було помічено одразу кілька машин загарбників із символікою “Z”.“Наче колорадські жуки зібралися біля готелю ЗАЕС в окупованому Енергодарі. Солодка мішень для дронів-камікадзе чекає за адресою Будівельників 17а”, – писали в мережі.

У готелі живуть окупанти.У готелі живуть окупанти.Повідомляється, що після перших вибухів пролунав ще один – попередньо, у тому ж районі біля готелю.Після цього періодично було чути нові вибухи та стрілянину – ймовірно, детонував боєкомплект. На місце “хлопків” прибули пожежники.