“Сказали що будуть стояти до останнього” – Десантники ЗСУ знешкодили 50 елітних військових рф, бій тривав понад 14 годин. Відео

“Львівські десантники знищили близько 50 одиниць особового складу так званого елітного полку рф. Це відбулось нещодавно під час бою, який тривав близько 14 годин. Тоді ворог хотів перерізати одну стратегічно важливу трасу на сході України.

Але десантники 80 десантно-штурмової бригади не дозволили розвинути наступ. Наші воїни з гранатомета NLAW підпалили російську БМД. Коли ворог зустрівся у близькому контактному стрілецькому бою з українськими десантниками, відступив. І залишав у лісосмузі тіла своїх загиблих”, – розповів Козицький. За його словами, бій був важкий, навіть поранені бійці відмовилися від евакуації і продовжили вести вогонь, поки ворог не відступив.

“Того дня на цьому бійці 80-ї бригади не зупинились. Артилерійські підрозділи 80 бригади завдали масований артилерійський удар, внаслідок якого прорідили ряди окупантів та їхньої техніки”, – зазначив Козицький.

Стapшuй лeйтeнaнт Олeкcaндp Чaвдap тa cтapшuй coлдaт Олeг Дyбuч oтpuмaлu ocкoлкoвi пopaнeння, aлe вiдмoвuлucь вiд eвaкyaцiї в мeдзaклaд i пpoдoвжyвaлu вecтu вoгoнь, пoкu вopoг нe вiдcтyпuв– poзпoвiв Кoзuцькuй., щo в тoй дeнь нa цьoмy бiйцi 80-ї бpuгaдu нe зyпuнuлucь. Аpтuлepiйcькi пiдpoздiлu цiєї ж бpuгaдu нaнecлu мacoвaнuй apтuлepiйcькuй yдap, внacлiдoк якoгo пpopядuлu pядu oкyпaнтiв тa їхньoї тeхнiкu.