Охі почнеться зараз…Зеленський щойно позбавив громадянства Коломойського і Рабіновича, – джерела

Президент Володимир Зеленський позбавив громадянства Ігоря Коломойського, Геннадія Корбана, Вадима Рабіновича й іншихПро це 24 каналу повідомили джерела в Офісі Президента.Раніше у мережі народний депутат Власенко опублікував указ №502/2022 Президента України, який було видано 18 липня 2022 року. У тексті йдеться про позбавлення громадянства 10 людей.

Серед них – Ігор Коломойський, олігарх та політик, Ігор Васильковський, чинний нардеп від партії “Слуга народу”, Вадим Рабінович, нардеп від ОПЗЖ, Геннадій Корбан, підприємець та політик з Дніпропетровщини.У документі не зазначають причини, на підставі яких ніби то прийнято Указ. При цьому у Законі України “Про громадянство”статті 17 вказано, що припинити громадянство можна у трьох випадках:

втрати громадянства;виходу з громадянства,згідно з міжнародними договорами.Перші два випадки настають тоді, коли людина стала громадянином іншої країни. Крім того, вона самостійно має подати в Україну певний пакет документів для офіційного оформлення свого нового статусу.

Відповідний указ опублікував народний депутат Сергій Власенко