Олеся піддалася вмовлянням своєї дочки, і почала відправляти їй увесь свій заробіток, а сина залишила ні з чим. Але через 5 років жінка зрозуміла, що помилялася щодо своїх дітей.

На схилі років Олеся опинилася в ситуації, на яку ніяк не очікувала: вона залишила батьківщину заради роботи за кордоном. Як віддана мати, вона завжди приділяла пріоритетну увагу своїм двом дітям, вкладаючи душу в їхнє виховання та очікуючи від них підтримки у старості. Вийшовши на пенсію у 57 років, на той час вже овдовівши, Олеся жила зі своєю дочкою та зятем, тоді як її син переїхав з рідного дому після одруження. Протягом усього свого трудового життя Олеся віддавала всю свою зарплату домашньому господарству, розраховуючи на майбутню підтримку своїх дітей, щойно її заробіток скоротиться після виходу на пенсію. Однак замість того, щоб запропонувати підтримку, дочка порадила Олесі, все ще відносно молодої, поїхати за кордон на заробітки.

Спочатку приголомшена, Олеся зрештою вирішила підхопити цю ідею та поїхала до Італії, підбадьорена подругою, яка працювала там уже 10 років. Дочка з нетерпінням чекала на фінансові вигоди, які принесе родині заробіток Олесі, плануючи ремонт та благоустрій будинку. Олеся спочатку думала розділити свій заробіток між сином і дочкою, але дочка наполягла на тому, що оскільки Олеся житиме з ними, то саме вони заслуговують на повну підтримку. Поступившись наполяганням доньки, Олеся відправляла додому значні суми, внаслідок чого їхній скромний будинок перетворився на розкішну двоповерхову будівлю. Однак, повернувшись додому через п’ять років, жінка виявила, що відведена їй кімната була маленькою і темною, що розчаровує, – на відміну від решти будинку.

Незважаючи на образу, Олеся не висловила свого розчарування. Вона про всяк випадок зберегла трохи грошей, щоб віддати своєму синові. Коли вона поїхала до нього в гості, син та його дружини її тепло зустріли та пригостили улюбленими стравами, що різко контрастували зі зверненням її дочки. Потім невістка вручила Олесі значну суму заощаджених грошей, які накопичилися на її пенсійній картці. Олеся була зворушена до сліз, нарешті усвідомивши різницю в тому, як ставилися до неї її діти, і визнавши турботу, виявлену її сином і невісткою.