Найбільший завод на росії, який виготовляв прuпаси для “Гpaдiв” і “Смepчiв”раптово злemів в повітря…

Російські соцмережі буквально сколихнули інформаційний просіт звісткою про бавовну стратегічного значення в російській Пермі. Повідомляють про те, що Перський пороховий завод вибухнув і демілітаризувався. Про це розповіли в низці російських ЗМІ. Від самого початку повномасштабної

війни в Україні на об’єктах військово-промислового комплексу Росії відбуваються пожежі. Найчастіше причиною займань називають порушення правил пожежної безпеки. Мовляв, хтось покурив не в тому місці. На “Пермському пороховому заводі” вкотре сталася пожежа. Там виготовляють снаряди для вбивства українців – до реактивних систем залпового вогню “Град” та “Смерч”, а також для “славетних” комплексів ППО окупантів.

У російських ЗМІ розповіли, що спалахнув корпус з виробництвом пластмас на площі 20 квадратних метрів. На місце події виїхали пожежники. Вогонь вже подолали. Поки відомо, що загинули 2 людини, а ще один працівник зазнав поранень. Окрім цього, під завалами, ймовірно, перебувають ще четверо росіян.

В адміністрації губернатора заявили, що пороховий завод є федеральним підприємством. Тому там відмовилися від коментарів. Цей завод виготовляв боєприпаси для рашистів у три зміни і був стратегічно важливим для путінського режиму.