Терміново! Кім попередив! В небо підняті аж 17 ворожих Ту: готують масовану атаку. Які напрямки під загрозою

Російські військові продовжують підготовку до масованих ракетних атак по Україні. 14 січня ворог підняв у небо відразу 17 своїх стратегічних бомбардувальників.Ворог підняв у небо багато своїх Ту-95 / Колаж 24 КаналуРосійські військові продовжують підготовку до масованих ракетних атак по Україні. 14 січня ворог підняв у небо відразу 17 своїх стратегічних бомбардувальників

Про це повідомив глава Миколаївської ОВА Віталій Кім. Це повідомлення не для нагнітання паніки, а радше для нагадування, що під час повітряної тривоги необхідно перебувати в укритті.Ворог може здійснити масовану атакуУ своєму дописі глава ОВА був максимально лаконічним. Він просто написав, що “у повітрі 17 Ту”. Достеменно невідомо, чи мовиться про Ту-95МС, чи про Ту22М3, чи про Ту-160. Хай там як, але ворожі бомбардувальники в небі. І варто очікувати можливої атаки.

Глава Черкаської ОВА Ігор Табурець також попередив містян. Він наголосив на тому, що 14 січня можливий масований ракетний удар. За наявною у нього інформацією, можлива масштабна повітряна тривога з 12:00.Тому не нехтуйте попереджувальними сигналами! Будьте в максимально безпечному місці!– закликав він.