Сльози щастя і радості: сотні полонених українців їдуть додому перед Новим роком, відбувся один з найбільших обмінів цього річ

У переддень Нового Року, 31 грудня, з російського полону повернулися 140 українців. Серед них є 132 чоловіки та 8 жінок.

Джерело:Андрій Єрмак

Керівник ОП Андрій Єрмак повідомив, що у Новий рік Україна не лише відбиває ракетні атаки ворога, але й також повертає своїх людей. Відтак, з полону звільнили 22 українських офіцерів, 118 сержантів та солдата.

На яких напрямках воювали бійціСеред звільнених є захисники Маріуполя, острова Зміїний та Бахмутського напрямку. Варто додати, що Україна повернула також добровольців ТрО зі Славутича, де батьки й сини разом служили та перебували в полоні.Українців повернули з полону: дивіться відеоЗагалом з російського полону звільнено:

82 бійці ЗСУ,
15 з ТрО,
22 із НГУ,
11 з ВМС,
10 з ДПСУ.

Поки вони стріляють, ми відбиваємось, відповідаємо та повертаємо. Повернемо всіх. Інакше – не буде. Ласкаво просимо додому, любі,– написав ЄрмакУкраїнські воїни нарешті вдома / Фото Андрій Єрмак

Крім того, керівник ОП подякував за роботу Координаційний штаб з питань поводження із військовополоненими.Україна повертає додому своїх громадян: що відомоЗавдяки зусиллям Координаційного штабу додому вдалося повернути 16-річного українця, якого незаконно вивезли у Росію. Хлопець прожив понад 8 місяців на території країни-терористки.

У межах обміну полоненими 14 грудня Росії передали священника УПЦ МП. Натомість вдалося повернути громадянина США, викраденого на Херсонщині.
Цього ж дня додому повернулися 64 військовослужбовці ЗСУ, які воювали на Донецькому та Луганському напрямках. Зокрема, бійці обороняли від російських окупантів Бахмут.

Попередній обмін полоненими відбувся 6 грудня. У День ЗСУ додому повернулися ще 60 захисників. Мовиться про військових Збройних Сил, Нацгвардії, ДПСУ. Загалом 58чоловіків і 2 жінки. Серед звільнених – 15 офіцерів і 45 рядових і сержантів.