Бувально щойно зявилася сенсаційна звістка: повним ходом почалося відведення російських військ з Мелітополя – мер розповів, що насправдві відбувається

У мережі шириться інформація, що нібито росіяни починають повільно рухатись з тимчасово окупованого Мелітополя. Мер розповів, яку тенденцію він бачить.Інформацією Іван Федоров поділився в ефірі телемарафону “Єдині новини” 20 грудня. Він також прокоментував “бавовну” в Чонгарі.

Що відомо про дії росіян в МелітополіМи бачимо таку тенденцію – перш за все окупанти роблять ймовірно своїх військ, їх перекидання. Переїжджають з узбережжя Лиману до узбережжя Азовського моря, з одного населеного пункту до іншого – розповів Федоров.ТАкож буквально годину тому повідомили, що у Маріуполі спалахнула пожежа у приміщенні розташування російських окупантів на території металургійного комбінату імені Ілліча.

Про це повідомили партизани з організації “Маріупольский Спротив”.“На ММК ім. Ілліча горить будівля оккупантів. Речі, награбоване – все тлін. Буквально. Причину пожежі уточнювати вголос не будемо, але уважніше треба, панове окупанти, уважніше”, – йдеться в заяві.Там також попередили загарбників, що небезпека для них – скрізь, завжди поряд і дуже несподівано.

Що нсправді відбувається в регіоніІван Федоров пояснив, що росіяни діють навпаки – вони протягом 16 – 18 грудня збільшили свою кількість в тимчасово окупованому Мелітополі. Зокрема, шляхом перекидання:адирівців;“мобіків”.Ба більше, за даними мера, понад тиждень тому “втомився” міст в Мелітополі, який був одним з щонайбільше п’яти мостів, які забезпечували окупантам так званий сухопутний коридор з Кримом.

Сьогодні вночі (проти 20 грудня – 24 канал) були радісні новини про те, що на Чонгарському перешийку була знищена – розстріляна колона російських військових. Тож ми чітко розуміємо, що скоро і Чонгар буде відрізано,– заявив Іван Федоров.Він уточнив, що саме вищеперелічені методи змусили російських окупантів тікати з лівого берега Херсонщини. Адже в них були зруйновані мости та знищена логістика.

Мер Мелітополя пояснив, що влада та мирні мешканці чекають, поки росіяни втечуть з міста, проте наразі про це рано говорити.Важливо! Іван Федоров розповів, що у 95% місцеві мешканці не мають можливості виїхати з Мелітополя. Лише через Крим, та минулого тижня і на російських кордонах з Грузією та ЄС почали повертати наших мешканців. Ба більше, за даними окупантів, до 15 січня 2023 року заблокованою залишається Василівка.