Тeрмiнoвo- Повстання по всій Росії! Все у вогні – Путіну доповіли: прямо на вулицях. Вийдуть всі – переможемо!

Жителі окупованого Росією Криму втомилися від ярма путінського режиму і починають вести партизанську діяльність. Подібні процеси відбуваються не лише на захоплених РФ територіях України, а й у Чечні.Про це розповів підполковник Головного Управління Розвідки Денис Десятник у етері одного з телеканалів.

Люди в тому ж Криму, та й взагалі, ми це бачимо, наприклад, у Чечні, люди втомилися від цієї влади, від цього, скажімо так, ярма путінського режиму і люди починають вести всюди ту саму партизанську діяльність – десь щось підпалюють, десь щось підривають, тим самим показуючи своє обурення та свій протест”, – зазначив він.

До всього, Десятник прогнозує, що це активно продовжуватиметься: у Криму формуються різні партизанські загони.“Це буде не тільки в Криму, це буде скрізь, де люди протистоятимуть цій владі, це буде боротьбі з терором за допомогою партизанських загонів. Це правильно – треба боротися з цією владою, з путінським режимом, з його оточенням, тим самим можна закінчити війну”, – підсумував підполковник ГУР.