В Криму сьогодні спати точно ніхто не буде! Звільнення Півострова! Щойно на окупованому півострові прилетіло вітання від ЗСУ

Увечері 10 грудня у Сімферополь завітала “бавовна”. Гучний вибух чули в різних частинах міста, а також у сусідньому Бахчисараї та Саках.Про це повідомили низка місцевих телеграм-каналів, передає

Інформація про вибухи з’явилася приблизно о 21:05. За даними очевидців, прогриміли вони у районі аеропорту Сімферополя. Тим часом призначений Росією “глава” окупованого Криму Сергій Аксьонов знову заспівав стару пісню про нібито роботу ППО над Сімферополем.

Однак у ці заяви вже давно ніхто не вірить. Адже ще у серпні стало відомо, що Росія імітує в окупованому Криму масштабні атаки з повітря, щоб прикрити безпорадність своєї ППО. Відповідно до багатьох свідчень очевидців, Росія здійснює запуски якихось боєприпасів з моря, по яких відпрацьовують сили ППО.

Активіст Сергій Стерненко оприлюднив ймовірне фото польоту ракети. Підтвердити чи спростувати достовірність світлини ми не можемо, але летить гарно.